Mobilny mechanik 24H Ełk

Zajmujemy się także profesjonalnymi usługami mobilnego mechanika w Ełku i okolicznych miejscowościach. Jest auto zepsuło się w trasie, złapałeś gumę, nie potrafisz odpalić pojazdu, wlałeś nie te paliwo lub po prostu Ci go zabrakło - zadzwoń już teraz!

Proste usterki

W przypadku prostych usterek możemy podjechać i naprawić auto na miejscu umożliwiając Ci dalszą podróż.

Zatrzaśnięcie kluczyka

Zatrzasnąłeś sobie kluczyk wewnątrz auta? Dla nas to nie problem, już nie raz ratowaliśmy kierowców w tego typu opresji.

Złe paliwo

Wlałeś złe paliwo? A może zabrakło Ci go, a do stacji benzynowej jeszcze kawałek. Dowieziemy Ci kanistry, dzięki czemu będziesz mógł jechać dalej!

Rozładowany akumulator

Twój akumulator padł i samochód nie chce odpalić, a niebawem masz spotkanie w pracy? Zadzwoń, a my odpalimy Twoje auto od kabli lub przywieziemy i zamontujemy nowy akumulator!

Mobilne naprawy aut w Ełku

Mobilny mechanik Ełk będzie idealny w wyżej opisanych sytuacjach, kiedy doznałeś usterki na drodze i nie możesz kontynuować jazdy, a powodem takiego stanu rzeczy jest błahostka. Tak samo jeśli nie potrafisz odpalić auta w mroźny dzień, zabrakło paliwa lub wlałeś diesla zamiast benzyny. To się zdarza, a my jesteśmy od tego, by uratować Cię w tego typu sytuacji.

Ponadto nasza firma specjalizuje się w naprawach opon czy kół mobilnie. Podjedziemy wymienimy oponę/koło i będziesz mógł jechać dalej. Mobilna wulkanizacja to także coś, co wyróżnia nas spośród konkurencji w Ełku.